מרכז משפחה פלוס התחיל את דרכו בהתחלה צנועה אך בטוחה ומלאת מוטיבציה לשנות את פניי היחסים בתוך המשפחה. לפני כחמש עשרה שנים רחל לוי שעבדה כמורה בבית ספר יסודי, הרגישה שמשהו חסר לה בהוראה – ההורים של הילדים. היא הצליחה להגיע ללבם של הילדים והבינה במהרה שניתן להגיע לכל ילד, גם לזה "הקשה" ביותר אילו רק יודעים לתת לו את ה"תיבול" הנכון. ילדים הם כמו פלסטלינה, בגישה נכונה ובכישרון רב ניתן להגיע לעולמם, לעצב את אישיותם, לעזור להם בכל דרך ואפילו להכין אותם לחיים טובים עם ביטחון עצמי גבוה ובשמירה על גבולות ומשמעת.

ההחלטה ללמד ולעבוד עם הורים החלה במסלול לימודים ב"מכון אדלר" ומשם קצרה הדרך לסדנאות הורים, סדנאות מתבגרים, הרצאות וייעוץ פרטני שעוברים עד היום מפה לאוזן בהצלחה רבה. בהמשך, עם לימודי התואר הראשון במדעי ההתנהגות ולימודי תואר שני ב"משפחה" וגם לימודי גישור משפחתי וגישור בגירושין ופרידה עלה הצורך במרכז שיביא אליו הורים לייעוץ והדרכה וכוללים ליווי לאורך כל הדרך עד להתייצבות ושיפור היחסים בבית.

לאורך שנות הניסיון הרבות עם זוגות והורים ניתן להגיע בוודאות להבנה כי כל סוגי מערכות היחסים החל מהעבודה, יחסי החברה, היחסים עם ההורים, התקשורת עם המנהל והבוס, בזוגיות ובמיוחד בגידול ילדים – הכל מתחיל ונגמר בתקשורת.  למעשה, כולנו מושפעים מההתנהגות ומהדינמיקה הסביבתית ואת ההצלחה ביחסים ניתן לקבל במקום הכי קרוב והכי חשוב- הבית!

מרכז "משפחה פלוס" הוקם במיוחד כדי לתת מענה יישומי ופרקטי להורים ולזוגות לשנות את מערך היחסים במשפחה ולהתחיל לחייך !!

משהו אישי על רחל לוי – רחל נשואה מזה 25 שנה לאיזי ואימא ל-3: לי – בת 21, רז– בן 19 חייל,   ורן – מתבגר צעיר בן 12.

אתם וודאי תוהים איך מערך היחסים בבית של יועצת זוגית, ובכן – רחל ואיזי הם הורים ככל ההורים וכך גם הילדים. הם לא גדלים אחרת ואינם מתנהלים ע"פ "ספר הוראות", אולם ישנו בכל זאת הבדל "קטן" ומשמעותי. כאשר מתגלה קושי או שישנה איזו שהיא בעיה וקצר בתקשורת, יש להורים (לאיזי ורחל) את כל הכלים המתאימים בכדי לפתור את הקושי ובמהירות. אין מצב שבו תהיה התדרדרות ביחסים ותקשורת לקויה. הילדים אינם מסוגלים לתקן התנהלות אלה אם ההורים עושים זאת בדרך נכונה.

הורים וזוגות, אם המשפחה חשובה לכם, בואו ללמוד. אל תחכו לשינוי מהילדים או מבן/ת הזוג צרו אתם את השינוי.

אתם מוזמנים לקחת חלק בהצלחה שלנו. ועוד היום.

אם את/ה רוצה לעשות שינוי ולשפר את היחסים במשפחה ובזוגיות שלך כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס למטה או להתקשר ל-

054-6327076 או  077-4811356