מרכז משפחה פלוס בהובלת רחל לוי (MA)– מאסטר ביחסים הוא מקום קסום. למה קסום? כי כל יום קורים בו קסמים של ממש. לדוגמא, זוגות שנמצאים בתוך משבר קשה בזוגיות המגיעים לקבל ייעוץ זוגי חווים חוויה משנת חיים. סדנאות הזוגיות שלנו הקבוצתיות ובעיקר האישיות הן לא מה שאנשים מצפים. יועצת זוגית ומשפחתית היא לא קוסמת באמת – אולם הכלים, הייעוץ, הפתרונות והניסיון בעבודה עם משפחות, עובדים ויוצרים הצלחה ויחסים טובים כמו קסם.

נחשוב רגע יחד… למה אנשים מחפשים טיפול משפחתי או טיפול בזוגיות?  כי הם נמצאים בבעיה בזוגיות או מרגישים קשיים עם הילדים, הם מחפשים פתרון לבעיה והם רוצים תרופת קסם שתפתור את הבעיה. האם יועצת זוגית ומשפחתית יכולה לפתור בעיות? כן ולא?!

כן, ניתן לפתור בעיות ואם צריך יועצת זוגית ומשפחתית  תמצא את הפתרון המתאים ביותר לכל בעיה ואפילו אם נדמה לך שהבעיה שלך קשה במיוחד. אבל זו לא השאלה הנכונה. השאלה הנכונה היא למה לטפל בבעיות אם אפשר למנוע מהן לקרות מלכתחילה? בינינו, לא עדיף?

הנה דוגמא: נניח לרגע שמערכת יחסים היא מנוע של אוטו! ניתן לו לרוץ שעה ללא מים במערכת הקירור והוא נשרף. נוסיף מים ונרים מכסה מנוע פעם בכמה חודשים והוא יחזיק מעמד לאורך שנים. כך גם מערכת היחסים במשפחה או בזוגיות. אם נדע איך למנוע בעיות לפני שהן קורות, מערכות היחסים שלנו יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות. וכן, עד כמה שזה נשמע חשוד, זה עד כדי כך קל למנוע בעיות בזוגיות ובהורות –  כמו להוסיף מים לאוטו!

בשנים האחרונות חלה מודעות עצומה של הורים לטיב ולאיכות היחסים במשפחה, הן בזוגיות והן ביחסים עם הילדים. הורים רבים מבקשים ללמוד, להרחיב אופקים ולדעת את כל הכלים הנכונים ליצירת יחסים תקינים, הרמוניים ומאושרים בתוך המשפחה. הורים וזוגות מגיעים לייעוץ מהשנים הראשונות להולדת הילדים בכדי להימנע ממצבים קשים ומסובכים יותר בעתיד ולמען איכות חיים בריאה ומאושרת במשפחה וביחסים.

אז איפה הקסמים שלנו קורים?

מרכז משפחה פלוס ממוקם ברחוב השייטת 4 בנס-ציונה אבל אנחנו מקיימים הרצאות וסדנאות בכל רחבי הארץ ומשאירים הרבה אבק קסמים מאחורינו. בנוסף, אנחנו משגרים קסמים בטלפון או בתוכנת סקייפ באינטרנט לאלו הגרים רחוק מהמרכז ומעוניינים בייעוץ מרחוק. אותו קסם (ייעוץ)… אך מבלי לקום מהכורסה 🙂

למה רחל לוי ולא יועצת זוגית או משפחתית אחרת?

זה כמו לשאול למה לקנות סוברו ולא מרצדס באותו כסף (לא שיש לנו משהו נגד סוברו…). אתם מוזמנים להתרשם ממיטב המאמרים, הטיפים ביוטיוב ומפגישת ייעוץ עם רחל ולראות את ההבדל מהרגע הראשון.

כל מה שעליך לעשות כדי להתחיל את השינוי ביחסים במשפחה או עם בן/ת הזוג שלך הוא להרים את הטלפון ולהתקשר עכשיו ל-

054-6327076 או ל- 077-4811356

או להשאיר פרטים בטופס שבעמוד הבית  וניצור איתך קשר בתוך 24 שעות.